سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

یک کشته در تصادف رانندگی محور حمیل به ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

یک کشته در تصادف رانندگی محور حمیل به ایلام

یک کشته در تصادف رانندگی محور حمیل به ایلام

برخورد سمند با اتوبوس در محور حمیل به ایلام یک کشته و دو مجروح به جای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس پلیس راههای استان کرمانشاه گفت: صبح امروز در کیلومتر 10 محوریک کشته در تصادف رانندگی محور حمیل به ایلام حمیل به سمت ایلام و در داخل تونل شماره یک به علت برخورد یک دستگاه سواری سمند با یک دستگاه اتوبوس که برای بازگرداندن زائران به سمت مهران در حرکت بود راننده سمند جان باخت و دو سرنشین دیگر آن نیز زخمی شدند.

سرهنگ فضل الله شیری با بیان اینکه سرنشینان سمند از زائران اربعین بودند، علت این حادثه را سبقت و تجاوز به چپ سواری سمند در داخل تونل اعلام کرد. وی خاطرنشان کرد: : طی پنج روز گذشته که موج بازگشت زائران آغاز شده، دو تصادف خسارتی و پنج تصادف جرحی با هشت مصدوم و دو فوتی در محورهای مواصلاتی استان رخ داده است.

سرهنگ شیری تصریح کرد: دلیل عمده این تصادفات انحراف به چپ و خستگی و خواب آلودگی اعلام شده است و طبق گزارشات محور سرابله - حمیل و حمیل - اسلام آبادغرب حادثه خیز ترین جاده های استان بوده اند.

وی از رانندگان خواست با توجه به خستگی ناشی از سفر، از شتاب و عجله برای رسیدن به منزل به شدت بپرهیزند و علاوه بر سرعت مطمئنه، فاصله طولی با خودروی مقابل را نیز رعایت کنند.