جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

یک کشته و 2 زخمی در تصادف رانندگی در قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

یک کشته و 2 زخمی در تصادف رانندگی در قصرشیرین

تصادف رانندگی در قصرشیرین یک کشته و 2 زخمی برجاگذاشت

فرمانده انتظامی قصرشیرین از قوع یک فقره تصادف در جاه قصرشیرین به سرپل ذهاب خبرداد و گفت: این حادثه رانندگی یک کشته و 2 زخمی برجا گذاشت. 

سرهنگ عنایت فلاحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه رانندگی را عصر روز گذشته ( چهارشنبه) و علت آن را سرعت زیاد خودروی سمند ذکر کرد.

وی در تشریح این حادثه رانندگی اظهار داشت: خودروی سمند به علت سرعت بالا از مسیر اصلی خود منحرف و به علت ناتوانی راننده در کنترل خودرو، به شدت با درختان حاشیه جاده برخورد می کند.

وی بیان کرد: بلافاصله پس از وقوع این تصادف نیروهای امدادی و راهداری به محل حادثه اعزام شدند و علاوه بر بازگشایی مسیر، نسبت به انتقال فرد کشته شده به سردخانه و مصدومان این حادثه رانندگی به مرکز درمانی قصرشیرین اقدام کردند.

فرمانده انتظامی قصرشیرین ادامه داد: راننده خودروی سمند به علت شدت جراحت وارده در دم کشته و دو تن دیگر از سرنشینان این خود به بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس این شهرستان اعزام می شوند.

سرهنگ فلاحی از رانندگان وسائط نقلیه خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با پرهیز از عجله و شتاب، سفری امن و ایمن را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند. جاده قصرشیرین به سرپل ذهاب یکی از محورهای پرتردد و پرخطر است و همه ساله به علت وقوع تصادف های شدید، تعدادی از شهروندان جان خود را از دست می دهند.

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از 27 هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه در مجموع 400 کیلومتر راه دارد که 180کیلومتر آن راه اصلی و فرعی، 35 کیلومتر راه روستایی و 200 کیلومتر راه مرزی است.