جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

"اعتکاف آموزشی" ایام نوروز در مدارس کرمانشاه اجرا می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

"اعتکاف آموزشی" ایام نوروز در مدارس کرمانشاه اجرا می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از برگزاری طرح اعتکاف آموزشی دانش آموزان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سلیمان محبی اظهار کرد: طرح اعتکاف آموزشی با نظارت مدیر و مربیان و با هدف ایجاد مراکز مطالعاتی دانش آموزان کنکوری و سال سوم متوسطه در ایام نوروز در برخی مدارس استان کرمانشاه برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه با اشاره به اینکه در ایام نوروز به واسطه دید و بازدیدهای ایام عید امکان مطالعه برای دانش آموزان پایین می آید، افزود: آموزش و پرورش مدارسی را جهت مطالعه دانش آموزان در نظر گرفته که این مدارس در ایام نوروز باز بوده و دانش آموزان فرآیند مطالعه و تحقیق را می توانند در کلاس‌های درس و تحت نظر مدیر و مربیان انجام دهند.

محبی افزود: هر ناحیه، شهرستان و منطقه به اختیار خود یک مدرسه پسرانه و یک مدرسه دخترانه را می تواند مجری طرح اعتکاف آموزشی دانش آموزان در ایام نوروز کند.

محبی با بیان اینکه ثبت نام دانش‌آموزان برای شرکت در اعتکاف آموزشی از هفتم اسفند آغاز شده گفت: دانش‌آموزان علاقمند تا 19 اسفند ماه فرصت ثبت نام برای حضور در این طرح را دارند، هرچند در طول تعطیلات نیز در صورت تمایل دانش‌آموزان امکان حضور در این طرح فراهم است

 محبی افزود: اعتکاف آموزشی دانش‌آموزان در مدارس استان از 25 اسفند ماه آغاز و تا 12 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت. وی تعداد مدارس در نظر گرفته شده برای برگزاری اعتکاف آموزشی دانش آموزان را منوط به استقبال دانش‌آموزان برای شرکت در این طرح عنوان کرد.

محبی با بیان اینکه نوروز گذشته پنج مدرسه در شهر کرمانشاه مجری طرح اعتکاف آموزشی دانش آموزان بودند، افزود: نوروز گذشته 170 دانش آموز از این برنامه استقبال کردند.