جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

"دندانپزشک" قلابی در کرمانشاه دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

"دندانپزشک" قلابی در کرمانشاه دستگیر شد

"دندانپزشک" قلابی در کرمانشاه دستگیرشد

مدیرنظارت و اعتبار بخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از دستگیری فردی که بدون مدرک خود را دندانپزشک معرفی کرده و اقدامات دندانپزشکی برای بیماران انجام می داد، خبر داد.

آرش الماسی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: گزارشاتی در روزهای اخیر دریافت کردیم مبنی بر اینکه فردی بدون داشتن مدرک دندانپزشکی در منزل خود اقدامات دندانپزشکی برای بیماران انجام می‌دهد.

وی افزود: با دریافت این گزارش، کارشناسان ما بلافاصله به درب منزل این فرد مراجعه کردند، اما به دلیل وجود دوربین‌های مدار بسته موفق به ورود به منزل او نشدند.

الماسی تصریح کرد: با هماهنگی دستگاه قضایی به سرعت حکم ورود به منزل را گرفته و به همراه نیروی انتظامی به درب منزل این فرد مراجعه کردیم.

وی افزود: کارشناسان در قالب بیمار به درب منزل مراجعه کردند که به محض باز شدن در به همراه نیروی انتظامی وارد منزل شدیم. این مسئول تصریح کرد: با ورود به منزل دندانپزشک قلابی، تجهیزات دندانپزشکی در منزل شناسایی شده و فرد متخلف نیز که لباس اتاق عمل بر تن داشت، دستگیر شد.

الماسی افزود: این دندانپزشک قلابی دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر است و هیچگونه مدرک دندانپزشکی و دندانسازی ندارد. وی تصریح کرد: خوشبختانه با دریافت گزارشات مردمی ظرف کمتر از 48 ساعت، این فرد متخلف دستگیر شد.