سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

"صندوق‌های صدقات" کرمانشاه تا پایان سال ایمن‌سازی می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

"صندوق‌های صدقات" کرمانشاه تا پایان سال ایمن‌سازی می‌شوند

"صندوق‌های صدقات" کرمانشاه تا پایان سال ایمن‌سازی میشوند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از ایمن سازی صندوق‌های صدقات سطح معابر و خیابان‌های استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، حسین خدرویسی در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت صندوق‌های صدقات استان کرمانشاه، گفت: هم اکنون 3763 صندوق بزرگ و 3421 صندوق متوسط در سطح خیابان‌ها و معابر شهرها داریم.

وی تعداد صندوق‌های کوچک خانگی و مغازه‌ها را نیز بیش از216هزار مورد اعلام کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از ایمن سازی صندوق‌های صدقات سطح معابر خبر داد و افزود: این کار تا پایان سال انجام خواهد شد.

به گفته این مسئول، اکیپ‌هایی در این بخش مشغول کار هستند و ملاحظات ایمنی را برای صندوق‌های صدقات از روزنه ورودی گرفته تا کیسه داخل صندوق اعمال می‌کنند.

خدرویسی خاطرنشان کرد: همچنین صندوق‌هایی که در مکان نامناسب در سطح شهر هستند نیز جمع آوری می‌شوند.

وی ابراز امیدواری کرد: با این اقدامات، صندوق‌های صدقات از سرقت در امان بمانند. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از مردم هم خواست بیشتر به سمت پرداخت الکترونیکی کمک‌ها و صدقات بروند و یادآوری کرد: مردم می‌توانند با شماره‌گیری سامانه#1*8877* صدقات خود را پرداخت کنند.

خدرویسی معتقد است، در کلان کشور این برنامه وجود دارد که شیوه پرداخت صدقه هوشمندسازی شود. وی سپس اشاره‌ای هم به درآمد صندوق‌های صدقات استان داشت و رقم آن را در یازده ماهه امسال 50 میلیارد ریال اعلام کرد که نسبت به هزینه‌هایی که کمیته امداد انجام می‌دهد، بسیار کم است.