سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

"فوتسال" بقیه رشته‌های ورزشی را بیچاره کرده - نمایش محتوای خبر

 

 

"فوتسال" بقیه رشته‌های ورزشی را بیچاره کرده

"فوتسال" بقیه رشته‌های ورزشی را بیچاره کرده

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: فوتسال بقیه رشته‌های ورزشی را بیچاره است.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مجتبی جوهری در جلسه مجمع انتخابات هیات هندبال استان کرمانشاه که امروز(15 شهریورماه) در سالن شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: هیات هندبال استان کرمانشاه از هیات های موفق استان است و نمره قبولی می گیرد، اما توقع ما خیلی بیشتر از اینهاست، چون از توان و پیشنیه هندبال این دیار آگاهی داریم.

وی افزود: اینکه از مجموع 70 نفر استعداد برتر هندبال کشور بیش از 20 نفر را هندبالیست‌های کرمانشاهی تشکیل دهند نشان از جایگاه ویژه هندبال کرمانشاه در سطح کشور دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در این رشته ورزشی دید ما فراتر از استان کرمانشاه و بلکه مدیریت منطقه غرب کشور استف چراکه چنین توانی را در بدنه مدیریتی هندبال استان می بینیم.

جوهری در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار ما از روسای هیات های ورزشی استان این است که به محض انتخاب شدن به عنوان رییس، برنامه مدون و مشخص خود را همراه با تقویم روزشمار برنامه های هیات به اداره کل ورزش و جوانان ارائه دهند.

وی در ادامه این جلسه با بیان اینکه فوتسال بقیه رشته‌های ورزشی را بیچاره، گفت: در حال حاضر اغلب سالن های ورزشی استان و کشور به این رشته ورزشی اختصاص داده شده و  فوتسال به نوعی عرصه را بر دیگر رشته های ورزشی تنگ کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان همچنین با تاکید بر اینکه هندبال باید در شهرستانها فعال تر شود، افزود: انتظار ما از فدراسیون هندبال این است که به همان اندازه که ورزشکار در تیم ملی داریم، باید مربی و داور هم داشته باشیم.

جوهری در ادامه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه توان بالایی برای برگزاری مسابقات بین المللی و میزبانی اردوهای تیم ملی را دارد، گفت: زیرساختهای ورزشی خوبی در شهر کرمانشاه، شهرستان قصرشیرین و شهرستان سنقر و کلیایی داریم که می توان با دربرداشتن کمترین هزینه ها برای فدراسیون‌های مختلف میزبانی ها را انجام داد.

وی یادآور شد: همچنین از طریق وزارت ورزش و جوانان تفاهم نامه ای را با کشور عراق منعقد کرده ایم که بتوانیم میزبانی اردوهای تیم ملی آن کشور را هم در کرمانشاه داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه به اجرای پروژه های نیمه تمام ورزشی استان اشاره کرد و گفت: بیش از 70 پروزه نیمه تمام ورزشی در سطح استان داریم که امسال تاکنون 12 پروژه را تکمیل کرده‌ایم و اولویت خود را بر اتمام مابقی آنها گذاشته ایم.