جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

"ویزیت رایگان" در تمام مراکز درمانی کرمانشاه همزمان با میلاد امام رضا(ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

"ویزیت رایگان" در تمام مراکز درمانی کرمانشاه همزمان با میلاد امام رضا(ع)

"ویزیت رایگان" در تمام مراکز درمانی کرمانشاه همزمان با میلادامام رضا(ع)

مسئول کمیته بهداشت و درمان جشن‌های بین‌المللی "زیرسایه خورشید" در کرمانشاه، از انجام ویزیت رایگان در تمام مراکز بهداشتی درمانی استان همزمان با میلاد امام رضا(ع) خبر داد.

دکتر علی محمدی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، در خصوص برنامه‌های کمیته بهداشت و درمان جشن‌های بین‌المللی "زیرسایه خورشید" در استان، گفت: طی دهه کرامت با هماهنگی‌های صورت گرفته خادمان حرم رضوی روزهای 18، 19 و 20 مرداد ماه در سه بیمارستان امام رض (ع)، امام حسین(ع) و بیمارستان محمد کرمانشاهی حضور پیدا کرده و از بیماران بخش‌های مختلف به همراه پرچم حرم مطهر عیادت می‌کنند.

محمدی همچنین از دیدار خادمان حرم رضوی از ایتام و سالمندان تحت پوشش بهزیستی استان در روز 18 مرداد ماه خبرداد. وی تصریح کرد: در دهه کرامت همچنین برنامه ویزیت و ارائه داروی رایگان در سه روستای استان اجرا می‌شود که این برنامه روز 17 مرداد در روستای «هجیج» شهرستان پاوه و روز گذشته در روستای «عسگرخانی» سرپل ذهاب برگزار شد و روز 23 مرداد ماه نیز در روستای «چشمه کبود» شهرستان هرسین برگزار می‌شود.

محمدی افزود: خوشبختانه با قبول پیشنهاد این کمیته از سوی هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، در روز میلاد امام رضا(ع) در تمامی مراکز بهداشتی درمانی استان ویزیت رایگان بیماران انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: همچنین لیستی از پزشکان در حال تهیه است که یک روز را در دهه کرامت بیماران را در مطب خود به صورت رایگان ویزیت می‌کنند. مسئول کمیته بهداشت و درمان جشن‌های بین‌المللی "زیرسایه خورشید" خاطرنشان کرد: در صورت نیاز بیماران به درمان‌های تخصصی‌تر مانند استفاده از آزمایشگاه، پزشکان متخصص و رادیولوژی نیز این موارد برای بیماران نیز رایگان انجام می‌شود.