جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

22 بهمن خاطره انگیز و پرکار در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه

22 بهمن خاطره انگیز و پرکار در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه


صدا و سیمای مرکز کرمانشاه همچون سالهای گذشته  درعرصه رسانه ای خود در تثبیت و الگو سازی یوم الله 22 بهمن و دهه مبارک فجر اوقات پرککاری را پشت سر گذاشت.

اوج این وظیفه رسانه ای در 22 بهمن 98 و به نمایش در آوردن شکوه و عظمت حضور یک ملت در چهلمین روز شهادت سردار دلها سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش بود.

سیمای استانی زاگرس پخش ویژه برنامه خود را از ساع 8 صبح آغاز کرد و تا اذان ظهر ادامه داشت.

در این ویژه برنامه با عنوان فجر پایدار سعی شد تا  حضور مردم در راهپیمایی در استان به نمایش در آید که در طی چند نوبت با شهرستان های مختلف و همینطور شبکه های سراسری ارتباط برقرار شد.

رادیو کرمانشاه نیز برنامه های  متنوعی را در شب و روز 22 بهمن تدارک دید.برنامه شبهای ایران از ساعت  30 دقیقه تا 2 بامداد به صورت ویژه از شبکه های استانی  رادیو در کل ایران شنیده شد.در رروز 22 بهمن نیز ویژه برنامه ماو میدان از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح تا 12 و 30 دقیقه و بعد از ظهر برنامه همیشه ایران از ساعت 16 الی 18 حضور حماسی مردم کرمانشاه را به تصویر کشید.

خبر زاگرس  در بخش های مختلف خبری به حضور مردم استان کرمانشاه در سراسر شهرستان ها پرداخت.فضای مجازی نیز در قالب گزارش تصویری و عکس و ...به صورت مداوم  این حرکت خودجوش و مردمی را در فضای مجازی به نمایش درآورد.

 مهندس افشین امیری مدیر کل مرکز به همراه معاونین صدا ، سیما و جناب آقای الهی تبار معاونت سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه  در این روز، به صورت مستقیم و مداوم در استودیو های پخش زنده سیما و صدا حضور پیدا کردند و ضمن ارزیابی دقیق و مستقیم برنامه ها  از زحمات همکاران تقدیر و تشکر نمودند.